İçeriğe geç

Diyabetliler için hayatı kolaylaştırma uzaktan dijital takip

Diyabetliler için hayatı kolaylaştırma uzaktan takip

Vodafone, Medipol, Bayer ve MarlinPlus iş birliğiyle Diyabet Takip Sistemiyle diabet dijital ortamda uzaktan kontrol altına alınacak.

Bayer’in geliştirdiği ölçüm cihazları, Vodafone’un makineler arası iletişim teknolojisini kullanarak hastanelerle bilgi alışverişi sağlıyor. Böylece hem sağlık kurumları devamlı hastaları kontrol edebilirken hemde hastalar devamlı hastane ziyaretine gitmesine gerek kalmıyor ayrıca sağlık giderlerinde tasarruf sağlıyor. Diyabetliler için hayatı kolaylaştıran bu uygulamayla devamlı doktor kontrolünde olunuyor.

Bu cihazlar hastanın kan şekeri ölçümünü otomatik yaparak hastaneye aktarıyor ve acil durumlarda doktorları mesaj ve e-postayla uyarıyor. Vodafone Diyabet Takip Sistemi’ni kullanan hastalara özel olarak Medipol Üniversitesi Hastanesi; tedavi, tetkik ve tüm diyabet hizmetlerini yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuyor.

Vodafone Diyabet Takip Sistemi kullanan bir hasta için Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde 130 TL olan muayene ücreti 70 TL indirimle sunuluyor.

Vodafone Cep sağlıkla ilgili hizmetlere uzaktan erişimi kolaylaştırıyor. Vodafone aboneleri, sağlık ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmetlerini, 1120 numaralı çağrı merkezinden 24 saat alabiliyor. Vodafone Cep Sağlık akıllı telefon uygulaması ve VodafoneCepSaglik.com.tr internet sitesi üzerinden de erişilebilen platformla, acil bilgiye ihtiyaç duyulduğunda sağlık danışma hizmetleri, kişisel sağlık koçluğu, sağlıklı yaşam bilgi servislerine erişim tek numara kolaylığıyla sunuluyor.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Sağlık

Diyabetliler için hayatı kolaylaştırma uzaktan dijital takip Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir