Yıldırım Demirören Gördüğü Desteklerin Karşılığını Suistimal Ediyor

2 sene önce 0
Yıldırım Demirören Gördüğü Desteklerin Karşılığını Suistimal Ediyor

Geçtiğimiz günlerde TRTSPOR’da bir programa katılan Rıdvan Dilmen TFF başkanı Yıldırım Demirören’e çok ağır eleştiriler getirdi.

TFF’de bütün herkesin istifa imzalarının Yıldırım Demirören’in cebinde olduğunu belirten Rıdvan Dilmen hepsinin anında gönderilebileceğini TFF başkanının gördüğü destekleri suistimal ettiğini iddia etti.

TFF başkan adayı Rıdvan Dilmen göreve geldiğinde TFF başkan seçim sistemini değiştirecek. TFF’ye şeffaflığı getirecek ve kulüpler yasasının çıkmasına öncülük edecek.

TFF’de başarısız bir grafik çizen Yıldırım Demirören istifa ettiği anda TFF başkanlığına aday olacağını belirtti. Futbol federasyonunun kötü ve çirkin biçimde yönetildiğini iddia etti.

Rıdvan Dilmen, TFF kurullarının yönetim kurulu kararıyla karar verdiklerini, manipülasyon yaptıklarını ve raporları kaldırdıklarını iddia etti ve söylediği herşeyi ispat edebileceğini belirtti.

Yıldırım Demirören’in görevden çekilmesini sezon biter bitmez derhal görevlerini bırakmalarını istedi. Ayrıca Yıldırım Demirören ve ekibinin aldığı kötü kararların seyirciyi tribünlerden uzaklaştırdığını belirtti. Türk futboluna bu federasyonun şaibe getirdiğini belirtti.

15 Temmuz’dan sonra TFF’de herkesin sorgulanmadığını bunuda TFF’nin çoğu kişiyi göndermeyerek engellediğini ve bu kişileri devlete gönderin diye çağrıda bulundu. Devletin verdiği rapora rağmen bir ismi Trabzonspor – Fenerbahçe maçına neden yolladıklarını sordu.

Futbol federasyonu tamamen bitip tedavülden kalkmıştır benim için diyen Rıdvan Dilmen, maç yayın ihalesini Cumhurbaşkanı olmasaydı TFF’nin bu kadar iyi bir teklif alarak satamayacağını iddia etti.

Riva için Demirören grubunun arazi mi bağışladı Riva’yı yaptı diye övünüyor şeklinde eleştirdi. Riva’yı devletin verip devletin yaptığını, tüm bunlara rağmen Yıldırım Demirören’in bunları suistimal ederek kaos çıkardığını belirtti.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi