Vodafone 4G İçin Gün Sayıyor

Vodafone 4G İçin Gün Sayıyor

Vodafone Türkiye, toplam mobil gelire göre yüzde 33.9 pazar payı oranına sahip olduğunu açıkladı. Abone sayısı yaklaşık olarak 20 milyon 500 bin oldu. Faturalı abone sayısı 8 milyon 300 bini geçti.

Genişbant teknolojiler; sağlık, tarım, finans ve eğitim gibi her alanda yenilikçi hizmetler sunarak sağladığı verimlilik artışıyla tüm dünyada ekonomik büyümenin lokomotifi oluyor.

Türkiye dahil 9 Avrupa ülkesinde, 18 ila 30 yaş arasında gençlerle yapılan araştırmaya göre gençlerin yüzde 62’si ebeveynlerinden daha iyi bir geleceğe sahip olacağını ve dijital dönüşüme olumlu bakarken, Türkiye’deki gençlerin yüzde 28’i dijital dönüşümle kaybolan iş olanaklarının yerine yeni iş olanaklarının daha çok olacağını belirtiyor.

Vodafone sabit ADSL, Fiber İnternet ve Televizyon gibi sabit hizmetlerde sunan bir GSM operatörü ve Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ile Fiber hizmetlerini hiç bir ek ücret almadan limitsiz internet hizmeti sunuyor.

Vodafone küresel bir firma 18 ülkede 13 milyon 700 bin 4G abonesine hizmet sağlıyor. Bu tecrübeyle Türkiye’de 4G hizmeti sunmaya başlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir