Regus Sanal Hazır Ofis Üzerinden Dudak Uçuklatan Gelir Sağlıyor

3 sene önce 0
Regus Sanal Hazır Ofis Üzerinden Dudak Uçuklatan Gelir Sağlıyor

Multimilyon dolarlık şirketleri kapsayan müşterilere sahip olan Regus’un müşterileri arasında Google, GlaxoSmithKline ve Nokia gibi dünya devleri bulunuyor.

Türkiye pazarına 1999 yılında giren Regus, kuruluşundan beri merkez sayısını artırmaya devam etmektedir. Regus, hazır sanal ofis sistemiyle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Gaziantep olmak üzere, Türkiye genelinde 6 şehirde 23 merkezi ile hizmet veriyor.

Türkiye’de ve dünyada şirketler için rekabette en büyük maliyet kalemini prestij unsuru olan ofisler oluşturuyor. Orta büyüklükteki şehirlerde de prestijli bir ofiste çalışmak rekabette öne çıkıp şirketlere avantaj sağlıyor.

Regus müşterileri Türkiye’de; kullanıma hazır ofis alanları, business lounge, kiralık toplantı odaları, hazır sanal ofis, video konferans odası ve ortak çalışma alanlarından yararlanabiliyor.

Merkezi Lüksemburg’da bulunan, İngiliz girişimci Mark Dixon tarafından 1989 yılında Belçika’nın Brüksel şehrinde kurulan ve Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören Regus, 2002’de Birleşik Krallık’taki yapı taşı olan yüzde 58 oranındaki hakim hisselerini özel sermaye şirketi Alchemy Partners tarafından kurulan Rex 2020 Limited’e sattı.

Şirket 2004 yılında Amerika merkezli bir küresel çalışma alanı tedarikçisi olan HQ Global Çalışma Alanları’nı satın aldı. 2006 yılında Amerika havalimanı iş merkezleri zinciri olan Laptop Lane’i satın aldı.

Regus, Hong Kong milyarderi Anson Chan ile mücadele ettikten sonra Birleşik Krallık’ın en büyük ikinci hizmetli ofis tedarikçisi MWB BE’nin kontrolünü ele aldı.

İngiltere Başbakanı David Cameron, Regus’un küresel business lounge ve yönetim desteği ağına erişim imkanı sunarak İngiltere genelinde 30 bin genç girişimciye yardım sağlayacağını duyurdu.

2001 yılında Dünya Ticaret Merkezi 11 Eylül saldırısında beş Regus çalışanı hayatını kaybetmişti ve şirket hayatını kaybedenlerin ailelerine karşı sorumlu davranmadıkları konusunda eleştirilmişti.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi