İçeriğe geç

İnternette Güvenli Alışveriş Sağlayan Sanal Kredi Kartı Hakkında Bilgi

İnternette Güvenli Alışveriş Sağlayan Sanal Kredi Kartı Hakkında Bilgi

İnternette Güvenli Alışveriş Sağlayan Sanal Kredi Kartı Hakkında Bilgi

İnternet hırsızlarına karşı internet üzerinden güvenle kredi kartı kullanarak alışveriş yapmanın yolu Sanal Kart numarası oluşturmaktır. Bunun için yapmanız gereken sadece kartınıza ait bankanın internet şubesine girerek sanal kartı oluşturup cvc numarası ve tarihten oluşan sayıları almaktır. Sanal Kartınızın hesap kesim ve son ödeme tarihleri kredi kartınızla aynıdır.

Sanal kart için ayrı bir kart bankadan gönderilmez sadece sanal bir kredi kartı numarası oluşturulur ve bu sanal kart asıl kredi kartınıza bağlı olur. Bu sanal karta istediğiniz oranlarda limitler verebilirsiniz. Alışveriş yapmadan önce sanal kartınızın limitini alışveriş yapacağınız tutar kadar belirleyip sanal kart ile alışveriş yaptıktan sonra tekrar değeri 0’a çekebilirsiniz. Böylece internet hırsızları bu sanal kartın numarasını kopyalasa bile limiti olmadığı için kullanamaz ve gerçek kredi kartı bilgilerinizi gizlemiş olursunuz.

Tüm internet sitelerinden alışveriş yapmayı sağlayan Sanal Kredi kartı, internet hırsızlarından ya da internetten alışveriş yapmaktan korkanlar için son derece güvenli bir yöntem.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Ekonomi

İnternette Güvenli Alışveriş Sağlayan Sanal Kredi Kartı Hakkında Bilgi Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir