Galatasaray Erkek Voleybol Takımı CEV Cup’ta 8’li Finale Yükseldi

6 ay önce 0
Galatasaray Erkek Voleybol Takımı CEV Cup'ta 8'li Finale Yükseldi

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı CEV Cup’ta 8’li Finale Yükseldi

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı, CEV Cup 16’lı final rövanş maçında Mladost Zagreb’i 17-25, 21-25 ve 25-20 setlerle 3-0 mağlup ederek bir üst tura yükseldi.

Karşılaşma sonrası voleybolcular şu açıklamaları yaptı:

SELÇUK KESKİN: Bugün kızım Zeynep Naz’ın 12. doğum günü. Bu galibiyet ona hediye oldu. Turu da geçtik çok mutluyuz. Benim için çok özel bir gün. İnşallah bundan sonraki maçı da geçeriz. 3 günde bir maç oynuyoruz. Yorucu geçiyor ama sezon başında çok iyi hazırlandık. Ziraat Bankası maçı var önümüzde sonra Fenerbahçe derbisi var. Sonra Afyon deplasmanına gideceğiz, tekrar Avrupa maçımız var. Yoğun bir tempodayız. Oynayan, oynamayan herkes sonuna kadar mücadele ediyor hem antrenmanlarda hem de maçlarda. Diğer genç oyuncularımız da süre aldı. Onlar da 3. seti aldılar. Onların adına da çok mutlu olduk. İnşallah devamını getireceğiz. Bizim için güzel geçiyor şu an. İnşallah sonunda da mutlu sona ulaşan taraf biz oluruz.

UFUK MİNİCİ: Turu atladık. Güzel bir maç geçirdik. Arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum. Sağ olsun Okan Başkanımız bizi yalnız bırakmadı. Az da olsa taraftarımız geldi, onların da ayaklarına sağlık. İnşallah finali görürüz. Temennimiz bu yönde. İlk yarıyı da kayıpsız bitirmek istiyoruz.

ÖZGÜR TÜRKMEN: Nedim hocamız sağ olsun son set bana sahada yer verdi. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Maçı da ben bitirdim. Şimdi rakibimize hazırlanacağız.

SELİM KALAYCI: Nedim hocaya, Umut ve Hüseyin hocaya çok teşekkür ediyorum. Süre verdiler bana da son set. Güzeldi benim için. Elimden geleni yaptım. 3-0 aldık maçı.

MUZAFFER YÖNET: Maç çok güzeldi 3-0 kazandık. 2-0’dan sonra biz gençler de süre aldık. Her şey çok güzel. Rakibimizi bekliyoruz. Şimdi Ziraat maçına konsantre olacağız.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi