Bill Gates’in Hayvan Tarımını Yok Etme Planı

Hiper elitler, ekonomimizin kontrolünü ele geçirmeyi ve onu küresel ısınma karşıtı/pandemi önleyici bir imajda yeniden oluşturmayı amaçlıyor. Böylece Davos Kalabalığı “Büyük Sıfırlama”yı zorluyor ve Anthony Fauci “insan varlığının altyapılarını yeniden yapmak” istiyor.

Hayvan tarımı kesinlikle kesme tahtasında. Gerçekten de Bill Gates, hepimizin laboratuvarlarda kök hücrelerden elde edilen sentetik sığır eti yememizi istiyor, yani artık sığır çiftliği yok.

MIT Technology Review röportajından:
“Bence tüm zengin ülkeler yüzde 100 sentetik sığır etine geçmeli. Tat farklılığına alışabilirsiniz ve iddiaya göre, zamanla tadı daha da iyi hale getirecekler. Sonunda, bu yeşil prim, insanların [davranışlarını] değiştirebileceğiniz veya talebi tamamen değiştirmek için düzenlemeleri kullanabileceğiniz kadar mütevazı.

Bu yüzden orta gelirli ve üstü ülkelerdeki etler için bunun mümkün olduğunu düşünüyorum. Ama bu, vay canına, her yıl izlemeniz ve görmeniz gereken ve siyasetin [zorlu] olduğu yerlerden biri. Temelde satılacak laboratuar çöpü olarak adlandırılması gerektiğini söyleyenler var. Sığır eti etiketini kullanmamızı istemiyorlar.”

Onları suçlamıyorum.

Gates’in planı kırsal Amerika’yı mahvedecekti. Sadece besi sığırlarının yetiştirilmesine dahil olanlar işlerinden atılacaklar, aynı zamanda gıda işlemcileri, yem yetiştiricileri vb. Otoriter bir zihniyet hakkında konuşun!

Ancak bu sadece kırsal Amerikalıların yaşamı ve refahı olmazdı. Sığırları ortadan kaldırmak, ekonomideki büyük endüstrileri alt üst eder (tıpkı petrol endüstrisini yok etmenin, küresel ısınma karşıtlarının bir başka hedefi olan ortalığı kasıp kavurması gibi).

Bu, “uzmanların” karar vermesine neden izin veremeyeceğimizin bir örneğidir. Gates’in sığır gazını ortadan kaldırma planının getirdiği feci ekonomik ve sosyal maliyetler, azaltılmış sera gazı emisyonlarından elde edilen fayda için ödenemeyecek kadar yüksek bir bedel olacaktır.
WESLEY J. SMİTH

Kaynak:
nationalreview.com/corner/bill-gatess-plan-to-destroy-animal-agriculture/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir