İçeriğe geç

Zihin Kontrolü Sihir Büyü Nasıl Bozulur

Zihin Kontrolü Sihir Büyü Nasıl Bozulur

Sihir ve büyü yapmak haram kılınmış olan helâk edici büyük günahlardandır. Büyücülük, şeytanı tanımaya yarayan bir sanattır. Büyücü tarafından çağrılan şeytan ve yardımcıları kendilerini gösterirler veya kendilerini göstermeyip de talep edilen şeyi yerine getirirler.

Büyü, iyi ve kötü sonuç almak için tabiat öğelerini, etkileyerek, bu olayların olağan düzenlerini değiştirmek için girişilen işlemlerin tamamına verilen addır. Büyüler iyi ve kötü diye ayrılır.

İyi, olumlu büyüler hastalıktan kurtulma, ara düzeltmek, kurt ağzı bağlamak, aşk ve muhabbet, çalınan eşyayı bulmak, loğusanın sütünü arttırmak, çocuk sahibi olmak, nazarı önlemek vb. diye sıralanabilir.

Kötü, olumsuz büyüler ise düşmanlık, kıskançlık ara açmak, kısmet bağlamak, istemediği birisine varmasını sağlamak, gerdek gecesi damadı bağlamak vb diye sıralanabilir. İnanışa göre büyü yapılan kişi durgunlaşır, avareleşir, ne yaptığını bilemez.

Bu tür negaitf enerjileri ortadan kaldıran dualar:
Ayetel kürsi veya Felak ve Nas süreleri okunmalıdır.

Ayrıca kurukafalı siyah kıyafetler giyilmemeli, siyah ojeler kullanılmamalı, yaşanılan ortamda biblolar, hayvan figürleri ve insan resimleri olmamalıdır.

Oğuzhan Hocamızdan Astroloji , Fal ve Büyü Nedir ?
  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Bilgi

Zihin Kontrolü Sihir Büyü Nasıl Bozulur Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir