YAPI KREDİ’den Ödüllü FİKRİ MOBİL Yarışması

5 sene önce 0


Teknolojiyle birlikte gelişmenin önemine inanan ve sektöre yenilikçi yaklaşımıyla öncülük eden Yapı Kredi’nin üniversite öğrencileri için gerçekleştirdiği bir yarışma Fikri Mobil.
Mobil ve teknoloji dünyasına ilgi duyan üniversite öğrencileri, FikriMobil’e katılmak için, iOS, Android, Windows 8 platformlarını kullanarak geliştirecekleri mobil uygulamalara ait fikir yada projeleri ile 17 Mart 2014 tarihine kadar başvuru yapabilecekler.

Projeler arasından yapılacak bir ön eleme ile 19 Mart’ta açıklanacak olan ön finalistler, mentörlerin yönlendirmeleri ile 15 Mayıs’a kadar prototip çalışmalarını tamamlayacaklar. Gençlerin, istenen sayıda fikir ya da proje ile katılabileceği FikriMobil’de fonksiyonellik, yaratıcılık, uygulanabilirlik gibi birçok kriter üzerinden değerlendirme yapılacak. Birinciye 15 bin TL, ikinciye 10 bin TL ve üçüncüye de 5 bin TL ödül verilecek.

Ayrıca başvurular devam ederken, katılımcıların yarışma sürecinde faydalanmaları amacıyla iOS, Android ve Windows Phone 8 & Windows 8.1 ile uygulama geliştirmeye yönelik atölyeler düzenlenecek.

Windows Phone 8 ve Windows 8.1 Uygulama Geliştirme Atölyesi sektörün öncü kurumlarından Microsoft Türkiye’nin desteği ile gerçekleştirilirken, iOS ve Android Mobil Uygulama Geliştirme Atölyelerleri ise Eteration firmasının desteği ile düzenlenecek. Ayrıca bu atölyelerde katılımcılara sürpriz hediyeler bekleyecek. Yoğun başvuru ve talepler sonrasında son katılım tarihi 17 Şubat’tan 17 Mart’a kadar uzatılan yarışma için yapılacak bireysel ya da takım başvuruları www.fikrimobil.com adresinden ya da facebook.com/YapiKredi sayfasından gerçekleştirilebiliyor.
Etkinlik tarihleri :
iOS Mobil Uygulama Geliştirme Atölyesi 6 Mart 2014
Android Mobil Uygulama Geliştirme Atölyesi 7 Mart 2014
Windows Phone Mobil Uygulama Geliştirme Atölyesi 10 Mart 2014

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi