Trump Georgia’da Seçmen Sahtekarlığı Ortaya Çıkıyor Bizi İzlemeye Devam Edin Dedi

Trump Georgia'da Seçmen Sahtekarlığı Ortaya Çıkıyor Bizi İzlemeye Devam Edin Dedi

Trump Georgia’da Seçmen Sahtekarlığı Ortaya Çıkıyor Bizi İzlemeye Devam Edin Dedi

Amerika başkanı Donald Trump son seçimlerle ilgili hile yapıldığını ifade eden açıklamalarına devam ediyor. Amerika’da posta ile kullanılan oylarda çok büyük hileler yapıldığını gidip oy kullananlardan rekor sayıda oy almasına rağmen posta ile gelen oylarla rakibinin kendisini hile yaparak geçtiğini günlerdir iddia eden Trump bu kez şu ifadeleri kullandı; “Georgia Valisi ve Dışişleri Bakanı, yüz binlerce yasadışı oy pusulasını açığa çıkaracak imzalara bakmamıza izin vermiyor ve Cumhuriyetçi Parti’ye ve bana, David Perdue’ye ve belki de Kelly Loeffler’e BÜYÜK BİR ZAFER …

Neden bunu yapmıyorlar ve anlamsız bir çetele onaylamak için neden bu kadar hızlılar?

Georgia ile ilgili büyük bir seçmen sahtekarlığı bilgileri ortaya çıkıyor. Bizi izlemeye devam edin!” paylaşımında bulundu.

Michigan’ın devlet yasama liderleri Cuma günü Başkan Donald Trump ile görüştü, başkanlık seçimlerinde sonucu değiştirecek herhangi bir bilgiye sahip olmadıklarını belirtti. Trump buna karşılık “Bu doğru, ancak medya tarafından bildirilenden çok farklı. Büyük ve benzeri görülmemiş sahtekarlık göstereceğiz!” açıklamasında bulundu.

Türk düşmanı olduğu bilinen Biden ve yardımcısı Amerikan medyası tarafından açık bir şekilde destekleniyor aynı şekilde Amerikan sosyal medya şirketleri ve arama motorları yine Biden yanlısı olarak hizmet veriyor ve Trump’a sansür uyguluyor. Trump’ın ikinci kez göreve gelmesi durumunda bu şirketlerin pek çoğu çok ciddi sıkıntılarla karşılaşacaktı.

Trump ayrıca seçimlerde nasıl hile yapıldığını açıklayan bir video paylaştı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir