Trabzonspor Fenerbahçe maçı kaç kaç bitti golleri kim attı maç skoru

3 sene önce 0
Trabzonspor Fenerbahçe maçı kaç kaç bitti golleri kim attı maç skoru

Trabzonspor Fenerbahçe maçı kaç kaç bitti golleri kim attı maç skoru
Spor Toto Süper Lig 30. hafta maçında Trabzonspor sahasında Fenerbahçe’yi ağırladı. Karşılaşma 0-4 öndeyken futbol teröristleri maçın tamamlanmasına izin vermedi ve hakeme saldırıda bulundu.

Bu galibiyetle Fenerbahçe lider Beşiktaş ile arasındaki puan farkını 3’e indirdi.

Tribünden çok sayıda koltuk yabancı cisim taş, ayakkabı vs. sahaya atıldı. E-bilet uygulamasıyla sporda şiddet yasasına muhalefet edenler kameralardan tespit edilerek ömürboyu maçlardan men cezası alıyor. Daha önce e-bilet uygulaması olmadığı için yıllarca Trabzonda futbol teröristleri olaylar çıkararak Trabzonspor kulübüne zarar vererek Trabzon şehrinin imajını kötü yönde etkiliyordu. Passolig ile tribünlerde vandallık yapanlar yakalanıp cezalar alacak. Bu maçtada hakeme saldırıda bulunuldu. Trabzonspor yıllarca çok az cezalar aldığı için her yıl futbol teröristleri olayları katlanarak artırdı. Trabzonspor’a bu kez çok çok ağır bir ceza verilmesi beklenecek. Hakeme saldırıda bulunanlar ayrıca hukuken çok ciddi cezalar alması yüksek ihtimal.

Fenerbahçe 4-0 öndeyken futbol teröristleri sahaya inerek hakeme saldırdığı için karşılaşma tamamlanamadı. Normalde hükmen galibiyetler 3-0 olurken Fenerbahçe 4-0 önde olduğu için hükmen galibiyet olarak skor 6-0 sayılacak.

Trabzonspor Fenerbahçe Maç Sonucu
Trabzonspor 0:4 Fenerbahçe
0-1 Gol 23. dakikada Alper
0-2 Gol 27. dakikada Volkan
0-3 Gol 57. dakikada Nani
0-4 Gol 61. dakikada Van Persie

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç
Hangi Marka Hangi Ülkenin | Amerikan Malları Listesi