Putin: Şeytancı Batılı Elitler Kafayı Yemiş Vaziyette

Putin: Şeytancı Batılı Elitler Kafayı Yemiş Vaziyette

Putin: Şeytancı Batılı Elitler Kafayı Yemiş Vaziyette

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, yıllık konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu. Putin batı ülkelerindeki şeytancı kesimi batıdaki elit kesimler olarak tanımladı.

Putin tarafından yapılan açıklamalar özetle şöyle;

Dünyada hiçbir ülke Amerika kadar üsse sahip değil. Dünyanın dört bir yanında yüzlerce üssü var. Dünyada barışı sağlayacak anlaşmalardan çekildiklerini gördük.

Güvenlik konferansında Rusya’ya yönelik sonu gelmeyen suçlamalar yapıldı. Görünen o ki bunun amacı da herkese bir şeyi unutturmak. Geçtiğimiz on yılda batıydı aslında buradaki cini ortaya çıkaran.

Rusya ile savaşmaya çalışıyorlar. Her şeyi herkesi kullanarak gerekirse şeytanın kendisini bile Rusya’ya karşı bir silah olarak kullanmakta kararlı olduklarını söylüyorlar.

Ukrayna halkı yıllardır batılı efendilerinin kölesi olmuş durumda siyasi ekonomik ve askeri anlamda esir düşmüş durumda. Ukrayna sanayisini yok ettiler ve soydular. Bunun sonucunda yoksulluk ortaya çıktı, toplumsal bölünmeler ortaya çıktı. Bu halkı şu anda cepheye ölmeye sürüyorlar. Bu çok üzücü bir hakikat ama gerçek bu. Buradaki çatışmanın asıl sorumlusu buradaki mağdurların sayısının artmasının asıl sorumlusu batı’dır. Ukrayna halkı şu anda onlara ait olmayan bir rejim tarafından yönetiliyor. Çünkü bu rejim ulusal çıkarlara hizmet etmiyor dış güçlerin emelleri için çalışıyor.

Tarihi gerçekleri bozuyorlar. Dini kurumlarımıza karşılar. Kendi halklarına neler yaptıklarına bakın, aileyi yok ediyorlar, milli kimliği yok ediyorlar, çocukları suistimal ediyorlar. Eşcinsel evlilikleri onaylıyorlar. Hatta pedofili bile artık normal kabul ediliyor batıda.

Rusya’da kimsenin özel hayatına müdahale etmeyiz ama şunu hatırlatmalıyız. Kutsal yazıtlara bakın herhangi bir dinin kutsal yazıtlarında her şey belirtiliyor ve ailenin bir kadınla erkeğin birlikteliğinden oluştuğu net ifade ediliyor.

Batı’da kutsal kitaplara bile şu anda şüpheyle yaklaşılıyor. Bir plan dahilinde Anglikan Kilisesi, cinsiyetsiz bir tanrı fikrini ortaya atmaya hazırlanıyor. Bununla ilgili söylenecek ne söz var ki?

Batıda milyonlarca kişi şu anda spiritüel bir yok oluşa doğru götürüldüklerinin farkında. Batılı elitler kafayı yemiş vaziyette ve bunun belli ki bir şifası yok ama bizim görevimiz çocuklarımızı korumak ve bunu yapacağız. Çocuklarımızı bu yok oluştan kurtaracağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir