Muhtemel Şampiyon Beşiktaş Kupa Töreni İçin Son Haftayı Bekleyecek

Muhtemel Şampiyon Beşiktaş Kupa Töreni İçin Son Haftayı Bekleyecek

Muhtemel Şampiyon Beşiktaş Kupa Töreni İçin Son Haftayı Bekleyecek

Ligde bitime 3 hafta kala 81 puanla zirvede yer alan ve şampiyon olmasına kesin gözüyle bakılan Beşiktaş kulübünden yapılan açıklamada ligin 40. haftasında Galatasaray maçından sonra şampiyonluğu ilan etmesi halinde Türk Telekom Stadı’nda şampiyonluk kupasını kaldırmak için TFF’ye başvurmayacağını 3 maç tamamlandıktan sonra kupayı kaldıracaklarını belirtti.

Ligde 21. şampiyonluk kupasını kazanacak olan Beşiktaş JK Açıklaması şöyle;
Süper Lig 2020-21 sezonunun bitimine üç hafta kala 81 puanla lider konumda bulunan Futbol A Takımımızın, ligin 40. haftasında Türk Telekom Stadı’nda Galatasaray ile oynayacağı maçın sonunda ortaya çıkacak puan durumuna göre şampiyonluğunu ilan etmesi halinde şampiyonluk kupasını Türk Telekom Stadı’nda kaldırmak amacıyla Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunacağımız şeklinde basın yayın organlarında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Camiamızın şu anda en büyük beklentisi, başarılı performansıyla haklı bir şekilde ligin zirvesinde yer alan Futbol A Takımımızın bir an evvel şampiyonluğunu ilan ederek milyonlarca sevenini bir kez daha gururlandırmasıdır.

118 yılık şerefli mazimizden aldığımız Beşiktaşlılık duruşumuzun bir gereği olarak hiçbir rakibimize asla saygısızlık yapmayız.

Beşiktaşımız şampiyonluğun en büyük adayıdır ancak lig henüz bitmemiştir. Oynanacak üç maçımız daha vardır.

Şampiyon olduğumuz vakit, kupamızı hak ettiğimiz şekilde ve hak ettiğimiz yerde kaldırmak en doğal hakkımızdır.

Saygılarımızla,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir