İçeriğe geç

Milli Takımın Tüm Maç Sonuçları

Milli Takımın Tüm Maç Sonuçları

Milli Takımın Tüm Maç Sonuçları

05 Nisan 1957 Cuma MISIR 0-4 TÜRKİYE (AKDENİZ OYUNLARI)
25 Aralık 1955 Pazar FRANSA 3-1 TÜRKİYE (AKDENİZ OYUNLARI)
26 Haziran 1955 Pazar İTALYA 1-1 TÜRKİYE (AKDENİZ OYUNLARI)
03 Nisan 1955 Pazar TÜRKİYE 0-0 FRANSA (AKDENİZ OYUNLARI)
11 Aralık 1953 Cuma TÜRKİYE 0-1 İTALYA (AKDENİZ OYUNLARI)
20 Mayıs 1949 Cuma İTALYA 3-2 TÜRKİYE (AKDENİZ OYUNLARI)
15 Mayıs 1949 Pazar YUNANİSTAN 1-2 TÜRKİYE (AKDENİZ OYUNLARI)
13 Mayıs 1949 Cuma MISIR 2-3 TÜRKİYE (AKDENİZ OYUNLARI)
26 Nisan 1959 Pazar TÜRKİYE 2-0 ROMANYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1960 GRUP ELEME)
02 Kasım 1958 Pazar ROMANYA 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1960 GRUP ELEME)
27 Mart 1963 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 İTALYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1964 GRUP ELEME)
02 Aralık 1962 Pazar İTALYA 6-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1964 GRUP ELEME)
15 Kasım 1967 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 ÇEKOSLOVAKYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1968 GRUP ELEME)
18 Haziran 1967 Pazar ÇEKOSLOVAKYA 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1968 GRUP ELEME)
31 Mayıs 1967 Çarşamba İSPANYA 2-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1968 GRUP ELEME)
22 Şubat 1967 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 İRLANDA CUMHURİYETİ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1968 GRUP ELEME)
01 Şubat 1967 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 İSPANYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1968 GRUP ELEME)
16 Kasım 1966 Çarşamba İRLANDA CUMHURİYETİ 2-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1968 GRUP ELEME)
05 Aralık 1971 Pazar TÜRKİYE 1-0 POLONYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1972 GRUP ELEME)
14 Kasım 1971 Pazar ARNAVUTLUK 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1972 GRUP ELEME)
22 Eylül 1971 Çarşamba POLONYA 5-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1972 GRUP ELEME)
25 Nisan 1971 Pazar TÜRKİYE 0-3 ALMANYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1972 GRUP ELEME)
13 Aralık 1970 Pazar TÜRKİYE 2-1 ARNAVUTLUK (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1972 GRUP ELEME)
17 Ekim 1970 Cumartesi ALMANYA 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1972 GRUP ELEME)
23 Kasım 1975 Pazar TÜRKİYE 1-0 SOVYETLER BİRLİĞİ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1976 GRUP ELEME)
29 Ekim 1975 Çarşamba İRLANDA CUMHURİYETİ 4-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1976 GRUP ELEME)
30 Nisan 1975 Çarşamba İSVİÇRE 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1976 GRUP ELEME)
02 Nisan 1975 Çarşamba SOVYETLER BİRLİĞİ 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1976 GRUP ELEME)
01 Aralık 1974 Pazar TÜRKİYE 2-1 İSVİÇRE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1976 GRUP ELEME)
20 Kasım 1974 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 İRLANDA CUMHURİYETİ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1976 GRUP ELEME)
22 Aralık 1979 Cumartesi ALMANYA 2-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1980 GRUP ELEME)
21 Kasım 1979 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 GALLER (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1980 GRUP ELEME)
28 Ekim 1979 Pazar MALTA 1-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1980 GRUP ELEME)
01 Nisan 1979 Pazar TÜRKİYE 0-0 ALMANYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1980 GRUP ELEME)
18 Mart 1979 Pazar TÜRKİYE 2-1 MALTA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1980 GRUP ELEME)
29 Kasım 1978 Çarşamba GALLER 1-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1980 GRUP ELEME)
16 Kasım 1983 Çarşamba TÜRKİYE 3-1 AVUSTURYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
26 Ekim 1983 Çarşamba ALMANYA 5-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
12 Ekim 1983 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 KUZEY İRLANDA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
11 Mayıs 1983 Çarşamba ARNAVUTLUK 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
23 Nisan 1983 Cumartesi TÜRKİYE 0-3 ALMANYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
30 Mart 1983 Çarşamba KUZEY İRLANDA 2-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
17 Kasım 1982 Çarşamba AVUSTURYA 4-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
27 Ekim 1982 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 ARNAVUTLUK (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1984 GRUP ELEME)
16 Aralık 1987 Çarşamba TÜRKİYE 2-3 YUGOSLAVYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1988 GRUP ELEME)
11 Kasım 1987 Çarşamba KUZEY İRLANDA 1-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1988 GRUP ELEME)
14 Ekim 1987 Çarşamba İNGİLTERE 8-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1988 GRUP ELEME)
29 Nisan 1987 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 İNGİLTERE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1988 GRUP ELEME)
12 Kasım 1986 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 KUZEY İRLANDA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1988 GRUP ELEME)
29 Ekim 1986 Çarşamba YUGOSLAVYA 4-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1988 GRUP ELEME)
13 Kasım 1991 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 İRLANDA CUMHURİYETİ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1992 GRUP ELEME)
16 Ekim 1991 Çarşamba İNGİLTERE 1-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1992 GRUP ELEME)
01 Mayıs 1991 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 İNGİLTERE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1992 GRUP ELEME)
17 Nisan 1991 Çarşamba POLONYA 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1992 GRUP ELEME)
14 Kasım 1990 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 POLONYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1992 GRUP ELEME)
17 Ekim 1990 Çarşamba İRLANDA CUMHURİYETİ 5-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1992 GRUP ELEME)
19 Haziran 1996 Çarşamba TÜRKİYE 0-3 DANİMARKA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 FİNALLERİ)
14 Haziran 1996 Cuma PORTEKİZ 1-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 FİNALLERİ)
11 Haziran 1996 Salı TÜRKİYE 0-1 HIRVATİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 FİNALLERİ)
15 Kasım 1995 Çarşamba İSVEÇ 2-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
11 Ekim 1995 Çarşamba İZLANDA 0-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
06 Eylül 1995 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 MACARİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
26 Nisan 1995 Çarşamba İSVİÇRE 1-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
29 Mart 1995 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 İSVEÇ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
14 Aralık 1994 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 İSVİÇRE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
12 Ekim 1994 Çarşamba TÜRKİYE 5-0 İZLANDA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
07 Eylül 1994 Çarşamba MACARİSTAN 2-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 1996 GRUP ELEME)
24 Haziran 2000 Cumartesi TÜRKİYE 0-2 PORTEKİZ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 FİNALLERİ)
19 Haziran 2000 Pazartesi TÜRKİYE 2-0 BELÇİKA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 FİNALLERİ)
15 Haziran 2000 Perşembe İSVEÇ 0-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 FİNALLERİ)
11 Haziran 2000 Pazar TÜRKİYE 1-2 İTALYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 FİNALLERİ)
17 Kasım 1999 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 İRLANDA CUMHURİYETİ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
13 Kasım 1999 Cumartesi İRLANDA CUMHURİYETİ 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
09 Ekim 1999 Cumartesi ALMANYA 0-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
08 Eylül 1999 Çarşamba MOLDOVA 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
04 Eylül 1999 Cumartesi KUZEY İRLANDA 0-3 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
05 Haziran 1999 Cumartesi FİNLANDİYA 2-4 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
27 Mart 1999 Cumartesi TÜRKİYE 2-0 MOLDOVA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
14 Ekim 1998 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 FİNLANDİYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
10 Ekim 1998 Cumartesi TÜRKİYE 1-0 ALMANYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
05 Eylül 1998 Cumartesi TÜRKİYE 3-0 KUZEY İRLANDA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2000 GRUP ELEME)
19 Kasım 2003 Çarşamba TÜRKİYE 2-2 LETONYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
15 Kasım 2003 Cumartesi LETONYA 1-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
11 Ekim 2003 Cumartesi TÜRKİYE 0-0 İNGİLTERE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
06 Eylül 2003 Cumartesi LİECHTENSTEİN 0-3 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
11 Haziran 2003 Çarşamba TÜRKİYE 3-2 MAKEDONYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
07 Haziran 2003 Cumartesi SLOVAKYA 0-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
02 Nisan 2003 Çarşamba İNGİLTERE 2-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
16 Ekim 2002 Çarşamba TÜRKİYE 5-0 LİECHTENSTEİN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
12 Ekim 2002 Cumartesi MAKEDONYA 1-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
07 Eylül 2002 Cumartesi TÜRKİYE 3-0 SLOVAKYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2004 GRUP ELEME)
25 Haziran 2008 Çarşamba ALMANYA 3-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 FİNALLERİ)
20 Haziran 2008 Cuma HIRVATİSTAN 2-4 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 FİNALLERİ)
15 Haziran 2008 Pazar TÜRKİYE 3-2 ÇEK CUMHURİYETİ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 FİNALLERİ)
11 Haziran 2008 Çarşamba İSVİÇRE 1-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 FİNALLERİ)
07 Haziran 2008 Cumartesi PORTEKİZ 2-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 FİNALLERİ)
21 Kasım 2007 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 BOSNA-HERSEK (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
17 Kasım 2007 Cumartesi NORVEÇ 1-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
17 Ekim 2007 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 YUNANİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
13 Ekim 2007 Cumartesi MOLDOVA 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
12 Eylül 2007 Çarşamba TÜRKİYE 3-0 MACARİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
08 Eylül 2007 Cumartesi MALTA 2-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
02 Haziran 2007 Cumartesi BOSNA-HERSEK 3-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
28 Mart 2007 Çarşamba TÜRKİYE 2-2 NORVEÇ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
24 Mart 2007 Cumartesi YUNANİSTAN 1-4 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
11 Ekim 2006 Çarşamba TÜRKİYE 5-0 MOLDOVA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
07 Ekim 2006 Cumartesi MACARİSTAN 0-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
06 Eylül 2006 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 MALTA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2008 GRUP ELEME)
11 Ekim 2011 Salı TÜRKİYE 1-0 AZERBAYCAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
07 Ekim 2011 Cuma TÜRKİYE 1-3 ALMANYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
06 Eylül 2011 Salı AVUSTURYA 0-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
02 Eylül 2011 Cuma TÜRKİYE 2-1 KAZAKİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
03 Haziran 2011 Cuma BELÇİKA 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
29 Mart 2011 Salı TÜRKİYE 2-0 AVUSTURYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
12 Ekim 2010 Salı AZERBAYCAN 1-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
08 Ekim 2010 Cuma ALMANYA 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
07 Eylül 2010 Salı TÜRKİYE 3-2 BELÇİKA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
03 Eylül 2010 Cuma KAZAKİSTAN 0-3 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 GRUP ELEME)
15 Kasım 2011 Salı HIRVATİSTAN 0-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 PLAY OFF)
11 Kasım 2011 Cuma TÜRKİYE 0-3 HIRVATİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2012 PLAY OFF)
21 Haziran 2016 Salı ÇEK CUMHURİYETİ 0-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 FİNALLERİ)
17 Haziran 2016 Cuma İSPANYA 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 FİNALLERİ)
12 Haziran 2016 Pazar TÜRKİYE 0-1 HIRVATİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 FİNALLERİ)
13 Ekim 2015 Salı TÜRKİYE 1-0 İZLANDA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
10 Ekim 2015 Cumartesi ÇEK CUMHURİYETİ 0-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
06 Eylül 2015 Pazar TÜRKİYE 3-0 HOLLANDA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
03 Eylül 2015 Perşembe TÜRKİYE 1-1 LETONYA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
12 Haziran 2015 Cuma KAZAKİSTAN 0-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
28 Mart 2015 Cumartesi HOLLANDA 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
16 Kasım 2014 Pazar TÜRKİYE 3-1 KAZAKİSTAN (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
13 Ekim 2014 Pazartesi LETONYA 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
10 Ekim 2014 Cuma TÜRKİYE 1-2 ÇEK CUMHURİYETİ (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
09 Eylül 2014 Salı İZLANDA 3-0 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2016 GRUP ELEME)
14 Ekim 2019 Pazartesi FRANSA 1-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
11 Ekim 2019 Cuma TÜRKİYE 1-0 ARNAVUTLUK (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
10 Eylül 2019 Salı MOLDOVA 0-4 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
07 Eylül 2019 Cumartesi TÜRKİYE 1-0 ANDORRA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
11 Haziran 2019 Salı İZLANDA 2-1 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
08 Haziran 2019 Cumartesi TÜRKİYE 2-0 FRANSA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
25 Mart 2019 Pazartesi TÜRKİYE 4-0 MOLDOVA (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
22 Mart 2019 Cuma ARNAVUTLUK 0-2 TÜRKİYE (AVRUPA ŞAMPİYONASI 2020 GRUP ELEME)
27 Eylül 1931 Pazar BULGARİSTAN 5-1 TÜRKİYE (BALKAN KUPASI)
02 Ekim 1931 Cuma YUGOSLAVYA 0-2 TÜRKİYE (BALKAN KUPASI)
18 Nisan 1973 Çarşamba TÜRKİYE 5-2 BULGARİSTAN (BALKAN KUPASI)
08 Mayıs 1974 Çarşamba BULGARİSTAN 5-1 TÜRKİYE (BALKAN KUPASI)
16 Şubat 1977 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 BULGARİSTAN (BALKAN KUPASI)
23 Mart 1977 Çarşamba ROMANYA 4-0 TÜRKİYE (BALKAN KUPASI)
21 Eylül 1977 Çarşamba BULGARİSTAN 3-1 TÜRKİYE (BALKAN KUPASI)
22 Mart 1978 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 ROMANYA (BALKAN KUPASI)
20 Kasım 1949 Pazar TÜRKİYE 7-0 SURİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1950 GRUP ELEME)
06 Ocak 1954 Çarşamba İSPANYA 4-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1954 GRUP ELEME)
14 Mart 1954 Pazar TÜRKİYE 1-0 İSPANYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1954 GRUP ELEME)
17 Mart 1954 Çarşamba İSPANYA 2-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1954 GRUP ELEME)
17 Haziran 1954 Perşembe ALMANYA 4-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1954 FİNALLERİ)
20 Haziran 1954 Pazar GÜNEY KORE 0-7 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1954 FİNALLERİ)
23 Haziran 1954 Çarşamba ALMANYA 7-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1954 FİNALLERİ)
01 Haziran 1961 Perşembe NORVEÇ 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1962 GRUP ELEME)
18 Haziran 1961 Pazar SOVYETLER BİRLİĞİ 1-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1962 GRUP ELEME)
29 Ekim 1961 Pazar TÜRKİYE 2-1 NORVEÇ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1962 GRUP ELEME)
12 Kasım 1961 Pazar TÜRKİYE 1-2 SOVYETLER BİRLİĞİ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1962 GRUP ELEME)
24 Ocak 1965 Pazar PORTEKİZ 5-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1966 GRUP ELEME)
19 Nisan 1965 Pazartesi TÜRKİYE 0-1 PORTEKİZ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1966 GRUP ELEME)
02 Mayıs 1965 Pazar ROMANYA 3-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1966 GRUP ELEME)
09 Ekim 1965 Cumartesi TÜRKİYE 0-6 ÇEKOSLOVAKYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1966 GRUP ELEME)
23 Ekim 1965 Cumartesi TÜRKİYE 2-1 ROMANYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1966 GRUP ELEME)
21 Kasım 1965 Pazar ÇEKOSLOVAKYA 3-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1966 GRUP ELEME)
23 Ekim 1968 Çarşamba KUZEY İRLANDA 4-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1970 GRUP ELEME)
11 Aralık 1968 Çarşamba TÜRKİYE 0-3 KUZEY İRLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1970 GRUP ELEME)
15 Ekim 1969 Çarşamba SOVYETLER BİRLİĞİ 3-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1970 GRUP ELEME)
16 Kasım 1969 Pazar TÜRKİYE 1-3 SOVYETLER BİRLİĞİ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1970 GRUP ELEME)
22 Ekim 1972 Pazar LÜKSEMBURG 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1974 GRUP ELEME)
10 Aralık 1972 Pazar TÜRKİYE 3-0 LÜKSEMBURG (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1974 GRUP ELEME)
13 Ocak 1973 Cumartesi İTALYA 0-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1974 GRUP ELEME)
25 Şubat 1973 Pazar TÜRKİYE 0-1 İTALYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1974 GRUP ELEME)
09 Mayıs 1973 Çarşamba İSVİÇRE 0-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1974 GRUP ELEME)
18 Kasım 1973 Pazar TÜRKİYE 2-0 İSVİÇRE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1974 GRUP ELEME)
31 Ekim 1976 Pazar TÜRKİYE 4-0 MALTA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1978 GRUP ELEME)
17 Kasım 1976 Çarşamba ALMANYA 1-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1978 GRUP ELEME)
17 Nisan 1977 Pazar AVUSTURYA 1-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1978 GRUP ELEME)
30 Ekim 1977 Pazar TÜRKİYE 0-1 AVUSTURYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1978 GRUP ELEME)
16 Kasım 1977 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 ALMANYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1978 GRUP ELEME)
27 Kasım 1977 Pazar MALTA 0-3 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1978 GRUP ELEME)
24 Eylül 1980 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 İZLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
15 Ekim 1980 Çarşamba GALLER 4-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
03 Aralık 1980 Çarşamba ÇEKOSLOVAKYA 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
25 Mart 1981 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 GALLER (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
15 Nisan 1981 Çarşamba TÜRKİYE 0-3 ÇEKOSLOVAKYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
09 Eylül 1981 Çarşamba İZLANDA 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
23 Eylül 1981 Çarşamba SOVYETLER BİRLİĞİ 4-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
07 Ekim 1981 Çarşamba TÜRKİYE 0-3 SOVYETLER BİRLİĞİ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1982 GRUP ELEME)
31 Ekim 1984 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 FİNLANDİYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
14 Kasım 1984 Çarşamba TÜRKİYE 0-8 İNGİLTERE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
03 Nisan 1985 Çarşamba ROMANYA 3-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
01 Mayıs 1985 Çarşamba KUZEY İRLANDA 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
11 Eylül 1985 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 KUZEY İRLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
25 Eylül 1985 Çarşamba FİNLANDİYA 1-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
16 Ekim 1985 Çarşamba İNGİLTERE 5-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
13 Kasım 1985 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 ROMANYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1986 GRUP ELEME)
12 Ekim 1988 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 İZLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
02 Kasım 1988 Çarşamba AVUSTURYA 3-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
30 Kasım 1988 Çarşamba TÜRKİYE 3-1 ALMANYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
12 Nisan 1989 Çarşamba ALMANYA 0-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
10 Mayıs 1989 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 SOVYETLER BİRLİĞİ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
20 Eylül 1989 Çarşamba İZLANDA 2-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
25 Ekim 1989 Çarşamba TÜRKİYE 3-0 AVUSTURYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
15 Kasım 1989 Çarşamba SOVYETLER BİRLİĞİ 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1990 GRUP ELEME)
23 Eylül 1992 Çarşamba POLONYA 1-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
28 Ekim 1992 Çarşamba TÜRKİYE 4-1 SAN MARİNO (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
18 Kasım 1992 Çarşamba İNGİLTERE 4-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
16 Aralık 1992 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 HOLLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
24 Şubat 1993 Çarşamba HOLLANDA 3-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
10 Mart 1993 Çarşamba SAN MARİNO 0-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
31 Mart 1993 Çarşamba TÜRKİYE 0-2 İNGİLTERE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
28 Nisan 1993 Çarşamba NORVEÇ 3-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
27 Ekim 1993 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 POLONYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
10 Kasım 1993 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 NORVEÇ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1994 GRUP ELEME)
31 Ağustos 1996 Cumartesi BELÇİKA 2-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
10 Kasım 1996 Pazar TÜRKİYE 7-0 SAN MARİNO (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
14 Aralık 1996 Cumartesi GALLER 0-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
02 Nisan 1997 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 HOLLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
30 Nisan 1997 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 BELÇİKA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
20 Ağustos 1997 Çarşamba TÜRKİYE 6-4 GALLER (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
10 Eylül 1997 Çarşamba SAN MARİNO 0-5 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
11 Ekim 1997 Cumartesi HOLLANDA 0-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 1998 GRUP ELEME)
02 Eylül 2000 Cumartesi TÜRKİYE 2-0 MOLDOVA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
07 Ekim 2000 Cumartesi İSVEÇ 1-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
11 Ekim 2000 Çarşamba AZERBAYCAN 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
24 Mart 2001 Cumartesi TÜRKİYE 1-1 SLOVAKYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
28 Mart 2001 Çarşamba MAKEDONYA 1-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
02 Haziran 2001 Cumartesi TÜRKİYE 3-0 AZERBAYCAN (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
06 Haziran 2001 Çarşamba TÜRKİYE 3-3 MAKEDONYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
01 Eylül 2001 Cumartesi SLOVAKYA 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
05 Eylül 2001 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 İSVEÇ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
06 Ekim 2001 Cumartesi MOLDOVA 0-3 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
10 Kasım 2001 Cumartesi AVUSTURYA 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
14 Kasım 2001 Çarşamba TÜRKİYE 5-0 AVUSTURYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 GRUP ELEME)
03 Haziran 2002 Pazartesi BREZİLYA 2-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 FİNALLERİ)
09 Haziran 2002 Pazar KOSTARİKA 1-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 FİNALLERİ)
13 Haziran 2002 Perşembe TÜRKİYE 3-0 ÇİN CUMHURİYETİ (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 FİNALLERİ)
18 Haziran 2002 Salı JAPONYA 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 FİNALLERİ)
22 Haziran 2002 Cumartesi SENEGAL 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 FİNALLERİ)
26 Haziran 2002 Çarşamba BREZİLYA 1-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 FİNALLERİ)
29 Haziran 2002 Cumartesi GÜNEY KORE 2-3 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2002 FİNALLERİ)
04 Eylül 2004 Cumartesi TÜRKİYE 1-1 GÜRCİSTAN (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
08 Eylül 2004 Çarşamba YUNANİSTAN 0-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
09 Ekim 2004 Cumartesi TÜRKİYE 4-0 KAZAKİSTAN (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
13 Ekim 2004 Çarşamba DANİMARKA 1-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
17 Kasım 2004 Çarşamba TÜRKİYE 0-3 UKRAYNA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
26 Mart 2005 Cumartesi TÜRKİYE 2-0 ARNAVUTLUK (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
30 Mart 2005 Çarşamba GÜRCİSTAN 2-5 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
04 Haziran 2005 Cumartesi TÜRKİYE 0-0 YUNANİSTAN (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
08 Haziran 2005 Çarşamba KAZAKİSTAN 0-6 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
03 Eylül 2005 Cumartesi TÜRKİYE 2-2 DANİMARKA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
07 Eylül 2005 Çarşamba UKRAYNA 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
12 Ekim 2005 Çarşamba ARNAVUTLUK 0-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
12 Kasım 2005 Cumartesi İSVİÇRE 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
16 Kasım 2005 Çarşamba TÜRKİYE 4-2 İSVİÇRE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2006 GRUP ELEME)
06 Eylül 2008 Cumartesi ERMENİSTAN 0-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
10 Eylül 2008 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 BELÇİKA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
11 Ekim 2008 Cumartesi TÜRKİYE 2-1 BOSNA-HERSEK (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
15 Ekim 2008 Çarşamba ESTONYA 0-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
28 Mart 2009 Cumartesi İSPANYA 1-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
01 Nisan 2009 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 İSPANYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
05 Eylül 2009 Cumartesi TÜRKİYE 4-2 ESTONYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
09 Eylül 2009 Çarşamba BOSNA-HERSEK 1-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
10 Ekim 2009 Cumartesi BELÇİKA 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
14 Ekim 2009 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 ERMENİSTAN (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2010 GRUP ELEME)
07 Eylül 2012 Cuma HOLLANDA 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
11 Eylül 2012 Salı TÜRKİYE 3-0 ESTONYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
12 Ekim 2012 Cuma TÜRKİYE 0-1 ROMANYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
16 Ekim 2012 Salı MACARİSTAN 3-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
22 Mart 2013 Cuma ANDORRA 0-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
26 Mart 2013 Salı TÜRKİYE 1-1 MACARİSTAN (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
06 Eylül 2013 Cuma TÜRKİYE 5-0 ANDORRA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
10 Eylül 2013 Salı ROMANYA 0-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
11 Ekim 2013 Cuma ESTONYA 0-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
15 Ekim 2013 Salı TÜRKİYE 0-2 HOLLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2014 GRUP ELEME)
05 Eylül 2016 Pazartesi HIRVATİSTAN 1-1 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
06 Ekim 2016 Perşembe TÜRKİYE 2-2 UKRAYNA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
09 Ekim 2016 Pazar İZLANDA 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
12 Kasım 2016 Cumartesi TÜRKİYE 2-0 KOSOVA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
24 Mart 2017 Cuma TÜRKİYE 2-0 FİNLANDİYA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
11 Haziran 2017 Pazar KOSOVA 1-4 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
02 Eylül 2017 Cumartesi UKRAYNA 2-0 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
05 Eylül 2017 Salı TÜRKİYE 1-0 HIRVATİSTAN (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
06 Ekim 2017 Cuma TÜRKİYE 0-3 İZLANDA (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
09 Ekim 2017 Pazartesi FİNLANDİYA 2-2 TÜRKİYE (DÜNYA ŞAMPİYONASI 2018 GRUP ELEME)
19 Haziran 2003 Perşembe TÜRKİYE 2-1 AMERİKA ( FIFA KONFEDERASYON KUPASI)
21 Haziran 2003 Cumartesi KAMERUN 1-0 TÜRKİYE (FIFA KONFEDERASYON KUPASI)
23 Haziran 2003 Pazartesi BREZİLYA 2-2 TÜRKİYE (FIFA KONFEDERASYON KUPASI)
26 Haziran 2003 Perşembe FRANSA 3-2 TÜRKİYE (FIFA KONFEDERASYON KUPASI)
28 Haziran 2003 Cumartesi KOLOMBİYA 1-2 TÜRKİYE (FIFA KONFEDERASYON KUPASI)
15 Haziran 1997 Pazar TÜRKİYE 0-1 JAPONYA (KIRIM KUPASI)
12 Haziran 1997 Perşembe HIRVATİSTAN 1-1 TÜRKİYE (KIRIM KUPASI)
05 Ağustos 1948 Perşembe YUGOSLAVYA 3-1 TÜRKİYE (OLİMPİYAT MAÇLARI)
02 Ağustos 1948 Pazartesi ÇİN CUMHURİYETİ 0-4 TÜRKİYE (OLİMPİYAT MAÇLARI)
03 Ağustos 1936 Pazartesi NORVEÇ 4-0 TÜRKİYE (OLİMPİYAT MAÇLARI)
28 Mayıs 1928 Pazartesi MISIR 7-1 TÜRKİYE (OLİMPİYAT MAÇLARI)
25 Mayıs 1924 Pazar ÇEKOSLOVAKYA 5-2 TÜRKİYE (OLİMPİYAT MAÇLARI)
26 Ekim 1923 Cuma TÜRKİYE 2-2 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
17 Haziran 1924 Salı FİNLANDİYA 2-4 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
19 Haziran 1924 Perşembe ESTONYA 1-4 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Haziran 1924 Pazar LETONYA 1-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
29 Haziran 1924 Pazar POLONYA 2-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
16 Kasım 1924 Pazar SOVYETLER BİRLİĞİ 3-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
10 Nisan 1925 Cuma TÜRKİYE 2-1 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
01 Mayıs 1925 Cuma ROMANYA 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
15 Mayıs 1925 Cuma TÜRKİYE 1-2 SOVYETLER BİRLİĞİ (ÖZEL MAÇ)
02 Ekim 1925 Cuma TÜRKİYE 1-2 POLONYA (ÖZEL MAÇ)
07 Mayıs 1926 Cuma TÜRKİYE 1-3 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
12 Eylül 1926 Pazar POLONYA 6-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
17 Temmuz 1927 Pazar BULGARİSTAN 3-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
14 Ekim 1927 Cuma TÜRKİYE 3-1 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
08 Nisan 1928 Pazar YUGOSLAVYA 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
15 Nisan 1928 Pazar ROMANYA 4-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
17 Nisan 1932 Pazar TÜRKİYE 1-2 MACARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
22 Nisan 1932 Cuma TÜRKİYE 1-4 MACARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
04 Kasım 1932 Cuma TÜRKİYE 2-3 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
12 Temmuz 1936 Pazar TÜRKİYE 3-3 YUGOSLAVYA (ÖZEL MAÇ)
01 Ağustos 1937 Pazar YUGOSLAVYA 3-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
23 Nisan 1948 Cuma YUNANİSTAN 1-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
30 Mayıs 1948 Pazar TÜRKİYE 0-1 AVUSTURYA (ÖZEL MAÇ)
28 Kasım 1948 Pazar TÜRKİYE 2-1 YUNANİSTAN (ÖZEL MAÇ)
20 Mart 1949 Pazar AVUSTURYA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
28 Mayıs 1950 Pazar TÜRKİYE 6-1 İRAN (ÖZEL MAÇ)
28 Ekim 1950 Cumartesi İSRAİL 5-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
03 Aralık 1950 Pazar TÜRKİYE 3-2 İSRAİL (ÖZEL MAÇ)
10 Haziran 1951 Pazar İSVEÇ 3-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
17 Haziran 1951 Pazar ALMANYA 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
14 Kasım 1951 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 İSVEÇ (ÖZEL MAÇ)
21 Kasım 1951 Çarşamba TÜRKİYE 0-2 ALMANYA (ÖZEL MAÇ)
01 Haziran 1952 Pazar TÜRKİYE 1-5 İSVİÇRE (ÖZEL MAÇ)
08 Haziran 1952 Pazar TÜRKİYE 0-0 İSPANYA (ÖZEL MAÇ)
25 Mayıs 1953 Pazartesi İSVİÇRE 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 1953 Cuma TÜRKİYE 2-2 YUGOSLAVYA (ÖZEL MAÇ)
17 Ekim 1954 Pazar YUGOSLAVYA 5-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
18 Aralık 1955 Pazar TÜRKİYE 3-1 PORTEKİZ (ÖZEL MAÇ)
19 Şubat 1956 Pazar TÜRKİYE 3-1 MACARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
25 Mart 1956 Pazar PORTEKİZ 3-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
01 Mayıs 1956 Salı TÜRKİYE 0-1 BREZİLYA (ÖZEL MAÇ)
16 Kasım 1956 Cuma TÜRKİYE 1-1 POLONYA (ÖZEL MAÇ)
25 Kasım 1956 Pazar ÇEKOSLOVAKYA 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
19 Mayıs 1957 Pazar POLONYA 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
06 Ekim 1957 Pazar İSPANYA 3-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
08 Aralık 1957 Pazar TÜRKİYE 1-1 BELÇİKA (ÖZEL MAÇ)
04 Mayıs 1958 Pazar HOLLANDA 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
26 Ekim 1958 Pazar BELÇİKA 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
07 Aralık 1958 Pazar TÜRKİYE 0-0 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
18 Aralık 1958 Perşembe TÜRKİYE 1-0 ÇEKOSLOVAKYA (ÖZEL MAÇ)
10 Mayıs 1959 Pazar TÜRKİYE 0-0 HOLLANDA (ÖZEL MAÇ)
08 Haziran 1960 Çarşamba TÜRKİYE 4-2 İSKOÇYA (ÖZEL MAÇ)
27 Kasım 1960 Pazar BULGARİSTAN 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
14 Mayıs 1961 Pazar TÜRKİYE 0-1 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
08 Ekim 1961 Pazar ROMANYA 4-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
18 Ekim 1961 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 GÜNEY KORE (ÖZEL MAÇ)
29 Nisan 1962 Pazar MACARİSTAN 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
16 Mayıs 1962 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 İSRAİL (ÖZEL MAÇ)
10 Ekim 1962 Çarşamba TÜRKİYE 3-0 ETİOPYA (ÖZEL MAÇ)
25 Kasım 1962 Pazar İSRAİL 0-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Aralık 1962 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 DANİMARKA (ÖZEL MAÇ)
16 Aralık 1962 Pazar ETİOPYA 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Eylül 1963 Pazar POLONYA 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
28 Eylül 1963 Cumartesi ALMANYA 3-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
09 Ekim 1963 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
27 Eylül 1964 Pazar TÜRKİYE 2-3 POLONYA (ÖZEL MAÇ)
01 Kasım 1964 Pazar TÜRKİYE 4-1 TUNUS (ÖZEL MAÇ)
20 Aralık 1964 Pazar TÜRKİYE 0-0 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
09 Mayıs 1965 Pazar BULGARİSTAN 4-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
30 Mayıs 1966 Pazartesi DANİMARKA 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Ekim 1966 Çarşamba TÜRKİYE 0-2 ALMANYA (ÖZEL MAÇ)
16 Ekim 1966 Pazar SOVYETLER BİRLİĞİ 0-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Ocak 1967 Pazar TUNUS 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
13 Mart 1968 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 TUNUS (ÖZEL MAÇ)
24 Nisan 1968 Çarşamba POLONYA 8-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
09 Ekim 1968 Çarşamba TÜRKİYE 0-2 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
17 Ocak 1969 Cuma SUUDİ ARABİSTAN 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
30 Nisan 1969 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 POLONYA (ÖZEL MAÇ)
24 Eylül 1969 Çarşamba TÜRKİYE 3-0 İSVİÇRE (ÖZEL MAÇ)
26 Eylül 1971 Pazar İSVİÇRE 4-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Nisan 1972 Çarşamba BULGARİSTAN 4-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
04 Ekim 1972 Çarşamba CEZAYİR 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
14 Şubat 1973 Çarşamba TÜRKİYE 4-0 CEZAYİR (ÖZEL MAÇ)
17 Ekim 1973 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 İSPANYA (ÖZEL MAÇ)
13 Kasım 1974 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 AVUSTURYA (ÖZEL MAÇ)
19 Mart 1975 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
12 Ekim 1975 Pazar ROMANYA 2-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
20 Aralık 1975 Cumartesi TÜRKİYE 0-5 ALMANYA (ÖZEL MAÇ)
08 Şubat 1976 Pazar IRAK 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
25 Ağustos 1976 Çarşamba FİNLANDİYA 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Eylül 1976 Çarşamba BULGARİSTAN 2-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
13 Ekim 1976 Çarşamba TÜRKİYE 3-3 İRLANDA CUMHURİYETİ (ÖZEL MAÇ)
06 Nisan 1977 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 FİNLANDİYA (ÖZEL MAÇ)
07 Eylül 1977 Çarşamba ÇEKOSLOVAKYA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
05 Nisan 1978 Çarşamba İRLANDA CUMHURİYETİ 4-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
23 Eylül 1978 Cumartesi İTALYA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
05 Ekim 1978 Perşembe TÜRKİYE 0-2 SOVYETLER BİRLİĞİ (ÖZEL MAÇ)
28 Şubat 1979 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 CEZAYİR (ÖZEL MAÇ)
01 Ekim 1980 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 LİBYA (ÖZEL MAÇ)
03 Ekim 1980 Cuma TÜRKİYE 3-0 SUUDİ ARABİSTAN (ÖZEL MAÇ)
05 Ekim 1980 Pazar TÜRKİYE 3-0 MALEZYA (ÖZEL MAÇ)
22 Eylül 1982 Çarşamba MACARİSTAN 5-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Aralık 1982 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
29 Ocak 1983 Cumartesi TÜRKİYE 1-1 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
09 Mart 1983 Çarşamba ROMANYA 3-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
20 Ocak 1984 Cuma MISIR 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Ocak 1984 Pazar MISIR 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
03 Mart 1984 Cumartesi TÜRKİYE 1-2 İTALYA (ÖZEL MAÇ)
11 Mart 1984 Pazar LÜKSEMBURG 1-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
04 Nisan 1984 Çarşamba TÜRKİYE 0-6 MACARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
06 Eylül 1984 Perşembe TÜRKİYE 2-1 SOVYETLER BİRLİĞİ (ÖZEL MAÇ)
26 Eylül 1984 Çarşamba POLONYA 2-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
16 Ekim 1984 Salı TÜRKİYE 0-0 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
22 Aralık 1984 Cumartesi TÜRKİYE 1-0 LÜKSEMBURG (ÖZEL MAÇ)
28 Mart 1985 Perşembe ARNAVUTLUK 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
28 Ağustos 1985 Çarşamba İSVİÇRE 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
11 Aralık 1985 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 POLONYA (ÖZEL MAÇ)
12 Mart 1986 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 İSVİÇRE (ÖZEL MAÇ)
04 Mart 1987 Çarşamba TÜRKİYE 1-3 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
25 Mart 1987 Çarşamba TÜRKİYE 3-1 ALMANYA (ÖZEL MAÇ)
16 Mart 1988 Çarşamba MACARİSTAN 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
21 Eylül 1988 Çarşamba TÜRKİYE 3-1 YUNANİSTAN (ÖZEL MAÇ)
29 Mart 1989 Çarşamba YUNANİSTAN 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
11 Nisan 1990 Çarşamba DANİMARKA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
27 Mayıs 1990 Pazar TÜRKİYE 0-0 İRLANDA CUMHURİYETİ (ÖZEL MAÇ)
05 Eylül 1990 Çarşamba MACARİSTAN 4-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
27 Şubat 1991 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 YUGOSLAVYA (ÖZEL MAÇ)
27 Mart 1991 Çarşamba TUNUS 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
15 Temmuz 1991 Pazartesi FAROE ADALARI 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
17 Temmuz 1991 Çarşamba İZLANDA 5-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Ağustos 1991 Perşembe BULGARİSTAN 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
04 Eylül 1991 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 AMERİKA BİRLEŞİK DEV (ÖZEL MAÇ)
12 Şubat 1992 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 FİNLANDİYA (ÖZEL MAÇ)
25 Mart 1992 Çarşamba LÜKSEMBURG 2-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
08 Nisan 1992 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 DANİMARKA (ÖZEL MAÇ)
30 Mayıs 1992 Cumartesi ALMANYA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
26 Ağustos 1992 Çarşamba TÜRKİYE 3-2 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
23 Şubat 1994 Çarşamba TÜRKİYE 1-4 ÇEK CUMHURİYETİ (ÖZEL MAÇ)
20 Nisan 1994 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 RUSYA (ÖZEL MAÇ)
31 Ağustos 1994 Çarşamba MAKEDONYA 0-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
21 Aralık 1994 Çarşamba İTALYA 3-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
15 Şubat 1995 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
08 Mart 1995 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 İSRAİL (ÖZEL MAÇ)
04 Haziran 1995 Pazar KANADA 1-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
07 Haziran 1995 Çarşamba KANADA 0-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
11 Haziran 1995 Pazar HONDURAS 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
30 Ağustos 1995 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 MAKEDONYA (ÖZEL MAÇ)
04 Ekim 1995 Çarşamba FİNLANDİYA 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
14 Şubat 1996 Çarşamba TÜRKİYE 3-2 BELARUS (ÖZEL MAÇ)
26 Mart 1996 Salı ÇEK CUMHURİYETİ 3-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
09 Nisan 1996 Salı AZERBAYCAN 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
01 Mayıs 1996 Çarşamba TÜRKİYE 3-2 UKRAYNA (ÖZEL MAÇ)
29 Mayıs 1996 Çarşamba ESTONYA 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
02 Haziran 1996 Pazar FİNLANDİYA 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
14 Ağustos 1996 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 MOLDOVA (ÖZEL MAÇ)
09 Ekim 1996 Çarşamba FRANSA 4-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Şubat 1997 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 FİNLANDİYA (ÖZEL MAÇ)
21 Ocak 1998 Çarşamba TÜRKİYE 1-4 ARNAVUTLUK (ÖZEL MAÇ)
18 Şubat 1998 Çarşamba İSRAİL 4-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Nisan 1998 Çarşamba RUSYA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
23 Şubat 2000 Çarşamba TÜRKİYE 0-2 NORVEÇ (ÖZEL MAÇ)
16 Ağustos 2000 Çarşamba BOSNA-HERSEK 2-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
15 Kasım 2000 Çarşamba TÜRKİYE 0-4 FRANSA (ÖZEL MAÇ)
28 Şubat 2001 Çarşamba HOLLANDA 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
25 Nisan 2001 Çarşamba TÜRKİYE 0-2 ARNAVUTLUK (ÖZEL MAÇ)
15 Ağustos 2001 Çarşamba NORVEÇ 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Şubat 2002 Salı TÜRKİYE 0-1 EKVATOR (ÖZEL MAÇ)
26 Mart 2002 Salı GÜNEY KORE 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
17 Nisan 2002 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 ŞİLİ (ÖZEL MAÇ)
23 Mayıs 2002 Perşembe GÜNEY AFRİKA 2-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
21 Ağustos 2002 Çarşamba TÜRKİYE 3-0 GÜRCİSTAN (ÖZEL MAÇ)
20 Kasım 2002 Çarşamba İTALYA 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Şubat 2003 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 UKRAYNA (ÖZEL MAÇ)
30 Nisan 2003 Çarşamba ÇEK CUMHURİYETİ 4-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
20 Ağustos 2003 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 MOLDOVA (ÖZEL MAÇ)
09 Eylül 2003 Salı İRLANDA CUMHURİYETİ 2-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
18 Şubat 2004 Çarşamba TÜRKİYE 0-1 DANİMARKA (ÖZEL MAÇ)
31 Mart 2004 Çarşamba HIRVATİSTAN 2-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
28 Nisan 2004 Çarşamba BELÇİKA 2-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
21 Mayıs 2004 Cuma AVUSTRALYA 1-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
24 Mayıs 2004 Pazartesi AVUSTRALYA 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
02 Haziran 2004 Çarşamba GÜNEY KORE 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 2004 Cumartesi GÜNEY KORE 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
18 Ağustos 2004 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 BELARUS (ÖZEL MAÇ)
17 Ağustos 2005 Çarşamba BULGARİSTAN 3-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
08 Ekim 2005 Cumartesi TÜRKİYE 2-1 ALMANYA (ÖZEL MAÇ)
01 Mart 2006 Çarşamba TÜRKİYE 2-2 ÇEK CUMHURİYETİ (ÖZEL MAÇ)
12 Nisan 2006 Çarşamba AZERBAYCAN 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
24 Mayıs 2006 Çarşamba BELÇİKA 3-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
26 Mayıs 2006 Cuma TÜRKİYE 1-1 GANA (ÖZEL MAÇ)
28 Mayıs 2006 Pazar TÜRKİYE 1-1 ESTONYA (ÖZEL MAÇ)
31 Mayıs 2006 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 SUUDİ ARABİSTAN (ÖZEL MAÇ)
02 Haziran 2006 Cuma TÜRKİYE 3-2 ANGOLA (ÖZEL MAÇ)
04 Haziran 2006 Pazar TÜRKİYE 0-1 MAKEDONYA (ÖZEL MAÇ)
16 Ağustos 2006 Çarşamba LÜKSEMBURG 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
15 Kasım 2006 Çarşamba İTALYA 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
07 Şubat 2007 Çarşamba GÜRCİSTAN 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 2007 Salı TÜRKİYE 0-0 BREZİLYA (ÖZEL MAÇ)
22 Ağustos 2007 Çarşamba ROMANYA 2-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
06 Şubat 2008 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 İSVEÇ (ÖZEL MAÇ)
26 Mart 2008 Çarşamba BELARUS 2-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
20 Mayıs 2008 Salı TÜRKİYE 1-0 SLOVAKYA (ÖZEL MAÇ)
25 Mayıs 2008 Pazar TÜRKİYE 2-3 URUGUAY (ÖZEL MAÇ)
29 Mayıs 2008 Perşembe TÜRKİYE 2-0 FİNLANDİYA (ÖZEL MAÇ)
20 Ağustos 2008 Çarşamba TÜRKİYE 1-0 ŞİLİ (ÖZEL MAÇ)
19 Kasım 2008 Çarşamba AVUSTURYA 2-4 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
11 Şubat 2009 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 FİLDİŞİ SAHİLİ (ÖZEL MAÇ)
02 Haziran 2009 Salı TÜRKİYE 2-0 AZERBAYCAN (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 2009 Cuma FRANSA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Ağustos 2009 Çarşamba UKRAYNA 0-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
03 Mart 2010 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 HONDURAS (ÖZEL MAÇ)
22 Mayıs 2010 Cumartesi TÜRKİYE 2-1 ÇEK CUMHURİYETİ (ÖZEL MAÇ)
26 Mayıs 2010 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 KUZEY İRLANDA (ÖZEL MAÇ)
29 Mayıs 2010 Cumartesi AMERİKA BİRLEŞİK DEV 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
11 Ağustos 2010 Çarşamba TÜRKİYE 2-0 ROMANYA (ÖZEL MAÇ)
17 Kasım 2010 Çarşamba HOLLANDA 1-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
09 Şubat 2011 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 GÜNEY KORE (ÖZEL MAÇ)
10 Ağustos 2011 Çarşamba TÜRKİYE 3-0 ESTONYA (ÖZEL MAÇ)
29 Şubat 2012 Çarşamba TÜRKİYE 1-2 SLOVAKYA (ÖZEL MAÇ)
24 Mayıs 2012 Perşembe TÜRKİYE 3-1 GÜRCİSTAN (ÖZEL MAÇ)
26 Mayıs 2012 Cumartesi TÜRKİYE 2-3 FİNLANDİYA (ÖZEL MAÇ)
29 Mayıs 2012 Salı TÜRKİYE 2-0 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
02 Haziran 2012 Cumartesi PORTEKİZ 1-3 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 2012 Salı TÜRKİYE 2-0 UKRAYNA (ÖZEL MAÇ)
15 Ağustos 2012 Çarşamba AVUSTURYA 2-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
14 Kasım 2012 Çarşamba TÜRKİYE 1-1 DANİMARKA (ÖZEL MAÇ)
06 Şubat 2013 Çarşamba TÜRKİYE 0-2 ÇEK CUMHURİYETİ (ÖZEL MAÇ)
28 Mayıs 2013 Salı TÜRKİYE 3-3 LETONYA (ÖZEL MAÇ)
31 Mayıs 2013 Cuma TÜRKİYE 0-2 SLOVENYA (ÖZEL MAÇ)
14 Ağustos 2013 Çarşamba TÜRKİYE 2-2 GANA (ÖZEL MAÇ)
15 Kasım 2013 Cuma TÜRKİYE 1-0 KUZEY İRLANDA (ÖZEL MAÇ)
19 Kasım 2013 Salı TÜRKİYE 2-1 BELARUS (ÖZEL MAÇ)
05 Mart 2014 Çarşamba TÜRKİYE 2-1 İSVEÇ (ÖZEL MAÇ)
25 Mayıs 2014 Pazar İRLANDA CUMHURİYETİ 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
29 Mayıs 2014 Perşembe HONDURAS 0-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
01 Haziran 2014 Pazar AMERİKA BİRLEŞİK DEV 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
03 Eylül 2014 Çarşamba DANİMARKA 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
12 Kasım 2014 Çarşamba TÜRKİYE 0-4 BREZİLYA (ÖZEL MAÇ)
31 Mart 2015 Salı LÜKSEMBURG 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
08 Haziran 2015 Pazartesi TÜRKİYE 4-0 BULGARİSTAN (ÖZEL MAÇ)
13 Kasım 2015 Cuma KATAR 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
17 Kasım 2015 Salı TÜRKİYE 3-0 YUNANİSTAN (ÖZEL MAÇ)
24 Mart 2016 Perşembe TÜRKİYE 2-1 İSVEÇ (ÖZEL MAÇ)
29 Mart 2016 Salı AVUSTURYA 1-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
22 Mayıs 2016 Pazar İNGİLTERE 2-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
29 Mayıs 2016 Pazar TÜRKİYE 1-0 KARADAĞ (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 2016 Pazar SLOVENYA 0-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
31 Ağustos 2016 Çarşamba TÜRKİYE 0-0 RUSYA (ÖZEL MAÇ)
27 Mart 2017 Pazartesi TÜRKİYE 3-1 MOLDOVA (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 2017 Pazartesi MAKEDONYA 0-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
09 Kasım 2017 Perşembe ROMANYA 2-0 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
13 Kasım 2017 Pazartesi TÜRKİYE 2-3 ARNAVUTLUK (ÖZEL MAÇ)
23 Mart 2018 Cuma TÜRKİYE 1-0 İRLANDA CUMHURİYETİ (ÖZEL MAÇ)
27 Mart 2018 Salı KARADAĞ 2-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
28 Mayıs 2018 Pazartesi TÜRKİYE 2-1 İRAN (ÖZEL MAÇ)
01 Haziran 2018 Cuma TUNUS 2-2 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
05 Haziran 2018 Salı RUSYA 1-1 TÜRKİYE (ÖZEL MAÇ)
11 Ekim 2018 Perşembe TÜRKİYE 0-0 BOSNA-HERSEK (ÖZEL MAÇ)
20 Kasım 2018 Salı TÜRKİYE 0-0 UKRAYNA (ÖZEL MAÇ)
30 Mayıs 2019 Perşembe TÜRKİYE 2-1 YUNANİSTAN (ÖZEL MAÇ)
02 Haziran 2019 Pazar TÜRKİYE 2-0 ÖZBEKİSTAN (ÖZEL MAÇ)
20 Ocak 1974 Pazar İRAN 0-1 TÜRKİYE (RCD KUPASI)
18 Ocak 1974 Cuma PAKİSTAN 2-2 TÜRKİYE (RCD KUPASI)
17 Eylül 1969 Çarşamba TÜRKİYE 4-0 İRAN (RCD KUPASI)
14 Eylül 1969 Pazar TÜRKİYE 4-2 PAKİSTAN (RCD KUPASI)
28 Kasım 1967 Salı PAKİSTAN 4-7 TÜRKİYE (RCD KUPASI)
26 Kasım 1967 Pazar İRAN 0-1 TÜRKİYE (RCD KUPASI)
16 Mart 1966 Çarşamba İRAN 0-0 TÜRKİYE (RCD KUPASI)
25 Temmuz 1965 Pazar İRAN 0-0 TÜRKİYE (RCD KUPASI)
21 Temmuz 1965 Çarşamba PAKİSTAN 1-3 TÜRKİYE (RCD KUPASI)
22 Haziran 1995 Perşembe ŞİLİ 0-0 TÜRKİYE (ŞİLİ TURNUVASI)
19 Haziran 1995 Pazartesi YENİ ZELANDA 1-2 TÜRKİYE (ŞİLİ TURNUVASI)
17 Haziran 1995 Cumartesi PARAGUAY 0-0 TÜRKİYE (ŞİLİ TURNUVASI)
17 Kasım 2018 Cumartesi TÜRKİYE 0-1 İSVEÇ (UEFA ULUSLAR LİGİ)
14 Ekim 2018 Pazar RUSYA 2-0 TÜRKİYE (UEFA ULUSLAR LİGİ)
10 Eylül 2018 Pazartesi İSVEÇ 2-3 TÜRKİYE (UEFA ULUSLAR LİGİ)
07 Eylül 2018 Cuma TÜRKİYE 1-2 RUSYA (UEFA ULUSLAR LİGİ)

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Spor

Milli Takımın Tüm Maç Sonuçları Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir