Irkçı Emperyalizm Neyi Amaçlıyor Türkiye ve Dünyayı Bekleyen Tehlikeler

ماذا تهدف الإمبريالية العنصرية في? الأخطار التي تنتظر العالم

Eski başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan yıllarca üzerinde durduğu pek çok yerde anlattığı ırkçı emperyalizm tehlikeleri şöyle;

Erbakan açıklamalarında bir Profesör kardinalin görüşlerine dayanarak özetle şu ifadeleri kullanmıştı;

“Bu ırkçı emperyalizm bütün dünyayı kendisine köle yapmaya çalışıyor ve onun içinde kan gölünden gözyaşından kurtulamıyoruz. Huzur bulamıyoruz. Ey insanlar bu gidişattan bu felaketten kurtulmak istiyorsanız, birtakım gerçeklerin farkına varmanız lazım. İlk farkına varacağınız gerçek şudur; Siz demokrasi diye aldatılıyorsunuz! Şu anda demokrasi var denen ülkelerde demokrasi yok! Aslında bir aldatmaca vardır. Demokrasi demek halkın iradesinin yönetime yansıması demektir. Demokratur ise halkın yönetime alet edilmesi demektir. Demokrasi başka demokratur başka. Irkçı emperyalizm istediğimizi halka seçtiririz diyor. Halk aldatılıyor, bu oyuna alet ediliyor. Narkozlanıp, kendi iradesi ile seçmesine izin verilmiyor. Kendim seçtim zannediyor ama aslında başkaları seçiyor, ona seçtiriliyor. İşte ırkçı emperyalizm insanları böyle aldatıyor” diyor.

Birinci uyanıklık önce bu aldatmacadan kurtulmak, “Sen seçiyorsun kardeşim bana ne” aldatmacası karşısında gerçekleri görmek ve bu işin çaresini bulmak bu oyunu bozmaktır. Kurtulmak için size ilk tavsiyem budur.

Bu oyunu oynarken kendileri 60 yıldan beri 60 ülkede denemeler yapmışlar. Bunlarda ırkçı emperyalizmin Think Tank (Düşünce kuruluşu) müesseseleri de bu şekilde geliştirmişler, ekiplerini hazırlamışlar modeller hazırlamışlar. Türkiye’de bir siyaset seçimi yapılacağı zaman hangi modeli uygulayacaklar Uganda 68 modelini…

Herşey önceden hazırlanmış, planları hazır, böylece onlar için bir mesele sadece düğmeye basmaktan ibaret çünkü ırkçı emperyalizm dünyaya hakim olmayı din olarak inanıyor.

Irkçı emperyalizm derken kast ettiğim şey Beni İsrail (İsrailoğulları) ırkının inancıdır. Beni İsrail’in inancı ırkçı bir inanıştır. 5700 sene önce Mısır’da yaşıyorlardı, firaunlar tarafından zulüm görüyorlardı. Bu dönem esnasında Kabala adlı bir mensupları bir sihir kitabı yazdı. Bu yazmış olduğu kitap bunların temel kitabıdır. Her ne kadar sonradan bunlar biz Tevrat’a tabi olduk dedilerse de, Tevrat’ı Kabalaya göre değiştirdiler. Hakiki Tevrat ortada yok. Musa Aleyhisselam İslam Peygamberidir, getirdiği Tevrat hak kitaptır ama bu ortadan kalkmıştır. Bunun yerine Kabala gelmiştir. Bir takım hahamlar tarafından herşey değiştirilmiştir ve bunun yerine Kabala konmuştur. Bunlar ne inanışta insanlardır diye bakacak olursanız, ister bugünkü Tevrat’a isterseniz Kabalaya bakın inançlarının ne olduğunu görür anlarsınız. Bunu anlamadan da hiçbir dünya meselesini anlamak mümkün değildir.

Onların inançlarının temeli şöyle;
1) Beni İsrail üstün ırk, diğer gördüğünüz ırklar maymun olarak köle olsun diye yaratılıp sonradan insana dönmüştür.

Irkçı bir inanış ve kendini üstün ırk olduğuna inanış ve kendini her şeyin üstünde tutuyor.

2) Dağılmış olan Beni İsrail mensupları Kudüs’te toplanacak.

3) Fırat ile Nil arasına, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesi, Kıbrıs ve Medine-i Münevvere dahil bütün bu Ortadoğu’nun hepsini katmak üzere büyük İsrail kurulacak ve bunun emniyeti sağlanacak. Bunun emniyetini sağlamak için de Fas’tan Endonezya’ya kadar 28 ülkenin yönetimi kontrollerinde olacak.

İşte bu demokratlığın metotlarını vs. bunun için geliştiriyor, imanından dolayı ve Anadolu’da püskürtülmüş olan 19 haçlı seferleri İsrail’i kurmak için yapılmıştır.

Bu amaçlar doğrultusunda Siyonizmle Hristiyanlığın ortak hareket etmesini çok kolay halletmişler. Haham asırlar boyu köy köy dolaşmış balkonlarda Hristiyanlara Nutuk çekmiş, onları Haçlı Seferlerine gönderirken metodunu bulmuş ve şunları söylemiş;

“Ey Hristiyanlar siz İsa Aleyhisselamın yer yüzüne gelmesini beklemiyor musunuz? Bekliyorsunuz, biz de onu bekliyoruz” diyor balkondan sonra içeriye giriyor çocuğunun itikadı bozulmasın diye 5 yaşındaki Beni İsrail çocuğun kulağına diyor ki “Bana bak balkonda öyle söylediğime bakma biz aynı mesihi beklemiyoruz. Bizim mesihimiz başka. Biz onların mesihini öldürdük çarmığa gerdik, geleceği gideceği yok. Gelecek olan bizim mesihimiz sen itikadını sabit tut. Ben onlara bizim maksadımıza hizmet ettirmek için böyle söylüyorum” demiş.

Hristiyanlara “Mesih’in gelmesini bekliyoruz ama sizin elinizdeki İncil’de mesihin nasıl geleceğine dair hiçbir açıklama yok ama Tevrat’ta var. Tevrat’taki esasları el birliğiyle gerçekleştirelim mesih gelsin gayelerimiz ortak. Yani Beni İsrail mensuplarını toplamak, Büyük İsrail’i kurmak ve Mescidi Aksa yıkılıp Süleyman mabedini yapmak gibi üç vazife yapılırsa mesih yer yüzüne gelecek” demiş.

Müslüman ülkelere kaç defa söyledim. Niçin bu BM’ye gidiyorsunuz? Ayrılın bir an evvel kendi BM’nizi kurun. Niçin bu oyuna alet oluyorsunuz? İsrail aleyhinde 500’den fazla karar alınmış, hiçbiri uygulanmıyor.

Yeni Dönem başladı. Bu dönemde ırkçı emperyalizm bütün Müslüman ülkelerde ılımlı bir ağ oluşturulmasını amaçlıyor yani Müslümanlığı değiştirerek yok etme metodu. Bunun için bütün dünyada, para vererek bu desteklenecek ki şuurlular hareket edemesin ve buna yönelik tedbirler uyguluyor. İslam dünyasının darmadağın hale gelip gelmediği sorusuna cevap arıyor. Müslüman ülkelerdeki işbirlikçi halkasının genişletilmesi konusu inceleniyor. Bütün dünyada polis devleti kurup herkesin nereye gittiğini her hareketini takip etmeyi planlıyor. Ne demek bu? Herkesin kimlik numarası ile nerde ne parası varsa, kim ne iş yapıyorsa, nereye gittiyse istenildiği zaman bilgisayardan izlenecek. Şimdi de parayı kontrol ediyor ama bu yetmiyor. Yine de bir takım yardımlaşmalar oluyor. Bunları önlemek için bütün dünyada bir polis devleti kurulup herkesin her kıpırdayışının takip edilmesi amaçlanıyor.

Kuvvet sahibi Cenabı Allah’tır. Bütün bunları konuşarak şöyle yapıyorlar böyle yapıyorlar diyerek sakın ha görünüşe aldanmayın! Cenab-ı hak İbrahim suresinin 46. ayeti kerimesinde bize gerçekleri duyuruyor diyor ki; onların dağları yerinden oynatacak kadar kuvvetli organizasyonu olsa bile bilinizki bunlar görünüştedir, Allah’ın dediği olur.

Kölelik Kurumsal Olarak Varlığını Yitirse Bile Çağdaş Dünyada Halen Sürmekte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir