İçeriğe geç

Galatasaray’ın Bu Sezon Şampiyon Olmasını Sağlayan En Önemli İsim Mustafa Cengiz Oldu

Galatasaray'ın Bu Sezon Şampiyon Olmasını Sağlayan En Önemli İsim Mustafa Cengiz Oldu

Galatasaray’ın UEFA’dan ceza almasını önleyen, başkan adayı olmayacak şekilde istifaya zorlayan Galatasaray Lisesi mezunlarına karşı dik duran ve devre arasında yaptığı transferler sayesinde bu sezon Galatasaray’ın şampiyon olmasını sağlayan tek isim Mustafa Cengiz oldu.

Mustafa Cengiz özetle şu ifadeleri kullandı:
Ben çok fazla konuşmak istemiyorum, ligde mücadele eden 17 rakibimize de saygılarımı iletiyorum. Onlarla büyük mücadele verdik. Onların da verdiği bütün emeklere teşekkür ediyorum. M. Başakşehir’i de tebrik ediyorum, kıran kırana bir maç oldu. Şampiyonlar Ligi’nde İnşallah ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek ülkemizi gururlandırırlar.

Ben Galatasaray Başkanıyım, öncelikle Galatasaray’ın başarısının devamını diliyorum. Mücadeleye devam ediyoruz, İnşallah üçüncü kupayı da alırız. İnşallah Şampiyonlar Ligi’nde bayrağı Türk milleti adına en yükseklere taşırız. Ben futbolculara ve taraftarımıza çok teşekkür ediyorum.

Bu akşam kupayı almak isterdim, TFF ile bu konuda görüşmeler yaptık ancak federasyon mümkün olmadığını söyledi. İnşallah önümüzdeki hafta stadımızda geçen yıl olduğu gibi taraftarımızla birlikte o şanlı kupayı havaya kaldıracağız.

Hem UEFA’nın yıl dönümü hem Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün bağımsızlık ateşini yaktığı günün yıl dönümü hem de şampiyonluğumuzun yıl dönümü oldu. Müthiş bir mutluluk. Ben taraftarımızın ölçülü şekilde kutlamasını diliyorum. Hepsini tebrik ediyorum.

Galatasaray Bu Sezon Başkan Mustafa Cengiz Sayesinde Şampiyon Olmak Üzere

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir