İçeriğe geç
Arama Yapıldıkça Ağaç Dikilmesini Sağlayan Ecosia Arama Motoru

Fenerbahçe Vardar UEFA Rövanş Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda

Fenerbahçe Vardar UEFA Rövanş Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda

UEFA Avrupa Ligi Play off turu rövanş maçında Fenerbahçe ile Makedonya temsilcisi Vardar 24 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 20.30’da Fenerbahçe Ülker Stadyumunda karşılaşacak. Mücadeleyi Smart Spor naklen şifreli yayınlayacak.

İlk karşılaşmayı Fenerbahçe deplasmanda 2-0 kaybettiği için çok büyük bir ihtimalle elendi. Turu geçmesi artık mucizelere bağlı. Deplasmanda gol atamadığı rakibine karşı Fenerbahçe mücadeleyi 3 farklı üstünlükle kazanması gerekiyor. Her türlü tek farklı galibiyetlerde ve 2-0 dışındaki her türlü 2 farklı galibiyetlerde bile turu rakibi Vardar geçecek ayrıca her türlü beraberliklerde ve yenilgilerde yine turu geçen taraf Vardar olacak. Karşılaşma 2-0 Fenerbahçe üstünlüğüyle biterse uzayacak.

Fenerbahçe bir mucize olmazsa çok büyük bir ihtimalle UEFA defterini erken kapattı. Türk takımları şu ana kadar Makedon temsilcileriyle oynadığı 5 UEFA maçında 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.

Türk takımları UEFA tarihinde 1956 yılından beri sadece bir kez 2 ve üzeri gol yediği bir eleme maçında rakibine üstünlük sağlayıp turu geçebildi. Bu durum 29 yıl önce Galatasaray’ın Neuchatel Xamax takımına deplasmanda ilk maçı 3-0 kaybedip ikinci maçı 5-0 kazanmasıyla oldu. Bunun dışında iki farklı skorla ilk maçını kaybeden Türk takımların tamamı UEFA’ya veda etti. Son örnek Galatasaray’ın Östersunds takımına elenmesi oldu.

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Spor

Fenerbahçe Vardar UEFA Rövanş Maçı Ne Zaman Hangi Kanalda Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir