İçeriğe geç

Fenerbahçe 8 Yıl Önceki Şampiyonluğu İçin Oluşturulan Suni Gündemle İlgili Açıklama Yaptı

Fenerbahçe 8 Yıl Önceki Şampiyonluğu İçin Oluşturulan Suni Gündemle İlgili Açıklama Yaptı
Fenerbahçe’nin 8 yıl önce kazandığı şampiyonluk ile ilgili oluşturulan suni gündem üzerine bir açıklama yaptı. Açıklamada Fenerbahçe’ye 2010-11 sezonu şampiyonluğu ile ilgili Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) şike kumpası kurarak kirletmek istediğini, gelinen noktada bunun çok bariz ortaya çıktığını ve aynı örgütün Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına kast ettiğini belirterek tüm bunlara rağmen bu durumları reddederek buna karşılık bir görüş taşımak, bunu yoruma açmanın FETÖ’nün meşrulaştırılmasından başka bir anlam taşımadığını ifade etti.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;
2010-11 sezonunda, futbol takımımızın büyük emekler ve alın teri ile kazandığı en değerli şampiyonluğu, o dönemde ülkemizin hukuk, adalet, polis teşkilatı, medya başta olmak üzere tüm yapısına sızmış Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ), devletimizin tüm imkanlarını da kullanarak Fenerbahçe’mize karşı kurduğu Şike Kumpası’yla kirletilmek istenmiştir.

3 Temmuz’un devamında aynı yapının bu kez ülkemizin varlığına da kast etmeye çalışmasıyla ortaya çıkan gerçekler; “en büyük delilimiz alın terimiz” diyen Fenerbahçe’mizin, daha ilk gün korkusuzca kulübünün yanında olarak “Fenerbahçe’yi FETÖ’ye teslim etmeyeceğiz” diyen Büyük Fenerbahçe Taraftarının, “Ne şikesi memleket elden gidiyor” diyen eski Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ne derece haklı olduğunu, 3 Temmuz’dan sonra yaşanan her günde ve her olayda gün gibi ortaya koymuştur.

Bugün şike kumpasında parmağı olan hakiminden savcısına, emniyet müdüründen memuruna, medya mensubundan sivil personeline kadar her bir şahsın nerede, ne durumda olduğu hukuki kayıtlarla ortadadır.

Hain planlarını hayata geçirme sürecinde; karşısında en büyük engel olarak gördüğü Fenerbahçe Spor Kulübü’nü yok etmek ve şampiyonluğumuzu kirletmek isteyen terör örgütüne karşın, 25 milyon taraftarımızla omuz omuza, ilk gün söylediğimiz gibi bugün bir kez daha dile getiriyoruz ki; “2010-11 şampiyonu Fenerbahçe’dir, alın teri ile kazanılmış kupamız müzemizdedir.”

Bu durumu reddetmek, buna karşılık bir görüş taşımak, bunu yoruma açmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına kast eden FETÖ’nün meşrulaştırılmasından başka bir anlam taşımamaktadır.

Tarihimize altın harflerle kazılı bu şampiyonluk, geçmişte kazanılan ve gelecekte kazanılacak tüm şampiyonluklarımızdan ayrı bir yere sahip olacak ve nesilden nesile gururla, onurla anlatılacaktır.

Mecnun Otyakmaz ''Trabzonspor Teşvik Primi Teklif Etti''
  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Spor

Fenerbahçe 8 Yıl Önceki Şampiyonluğu İçin Oluşturulan Suni Gündemle İlgili Açıklama Yaptı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir