Ermeni İftirasıyla Kızılderili Soykırımı Kıyaslaması

Sözde Ermeni Soykırımı(iftirası) tarihi olarak gösterilen 1915 ile son Kızılderili Soykırımının yapıldığı 1890 yılları arasında sadece 25 yıl fark var. Yani, 105 yıl öncesine gidilebiliyorsa niçin 130 yıl öncesine gidilmiyor?

Gerçek Soykırım Kızılderililere yapılanlardır. Ermeni iftiraları ile Kızılderili Soykırımı arasında dağlar kadar fark bulunuyor. Bir tarafta savunmasız insanların(Kızılderili) toprakları canice ele geçirilirken diğer tarafta hainlik yapan(Ermeni) terörist saldırganlar bulunmaktadır. Selçuklu ve Osmanlı döneminde Ermeniler bin yıl boyunca her türlü hakka sahip olarak rahatça yaşadı ancak I.Dünya Savaşında, yaşadıkları ülkeye ihanet ederek devleti sırtından hançerleyince, dönemin elverdiği şekilde en uygun şartlarda sürüldüler. Ayrıca Osmanlı padişahı olaylara karışan bazı Türkleri idam ettirdi.

Halbuki, Amerika’da Kızılderili Soykırımı açıkça bir devlet politikası olarak, Amerika’nın kuruluşundan itibaren Kızılderili ırkı sistematik bir şekilde yok edilerek uygulandı.

Soykırım Ne Demek Soykırım Yapan Ülkeler

Ermeni Meselesi Sorunu İhaneti Hakkında Kısa Bilgi

Kızılderili soykırımı nasıl yapıldı?

Ermeni yalanlarını iftiralarını çürüten bilgi ve belgelerin bulunduğu site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir