İçeriğe geç

2016-2017 Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. ve 2. Ön Eleme Eşleşmeleri

2016-2017 Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. ve 2. Ön Eleme Eşleşmeleri

2016-2017 Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. ve 2. Ön Eleme Eşleşmeleri
İsviçre’nin Nyon kentinde bulunan UEFA merkezinde UEFA Şampiyonlar Ligi birinci ve ikinci ön eleme turlarının kuraları çekildi.

İşte 2016-2017 Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. ve 2. Ön Eleme Eşleşmeleri ve Maç Tarihleri

2016-2017 Sezonu Şampiyonlar Ligi 1. Ön Eleme Turu Eşleşmeleri
Karşılaşmalar 28-29 Haziran 2016 ile 5-6 Temmuz 2016 tarihlerinde oynanacak.
Flora Tallinn (Estonya) – Lincoln (Cebelitarık)
The New Saints (Galler) – Tre Penne (San Marino)
Valetta (Malta) – B36 Torshavn (Faroe Adaları)
Santa Coloma (Andora) – Alashkert (Ermenistan)

2016-2017 Sezonu Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu Eşleşmeleri
Karşılaşmalar 12-13 Temmuz 2016 ile 19-20 Temmuz 2016 tarihlerinde oynanacak.
Karabağ (Azerbaycan) – F91 Dudelange (Lüksemburg)
Hapoel Beer Sheva (İsrail) – Sheriff (Moldova)
Olimpija Ljubljana (Slovenya) – Trencin (Slovakya)
Salzburg (Avusturya) – Liepaja (Letonya)
Vardar (Makedonya)- Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
The New Saints (Galler) veya Tre Penne (San Marino) – Apoel (Kıbrıs Rum Kesimi)
Zrinjski (Bosna Hersek) – Legia Varşova (Polonya)
Ludogorets Razgard (Bulgaristan) – Mladost Podgorica (Karadağ)
Dinamo Tiflis (Gürcistan) – Santa Coloma (Andora) veya Alashkert (Ermenistan)
Zalgiris Vilnius (Litvanya) – Astana (Kazakistan)
Skenderbeu (Arnavutluk) – Ferencvaros (Macaristan)
BATE Borisov (Belarus) – Sjk Seinajoki (Finlandiya)
Valetta (Malta) veya B36 Torshavn (Faroe Adaları) – Kızılyıldız (Sırbistan)
Rosenborg (Norveç) – Norrköping (İsveç)
Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) – Hafnarfjördur (İzlanda)
Flora Tallinn (Estonya) veya Lincoln (Cebelitarık) – Celtic (İskoçya)
Crusaders (Kuzey İrlanda) – Kopenhag (Danimarka)

  • Hayran
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Benzer içerikler


Spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir